חפש

קטגוריות

שאלות ותשובות

כיצד לחפש נושא עבודה אקדמית לדוגמא?  

סרטון הסבר על חיפוש עבודה אקדמית מתוך 15000 העבודות במאגר עבודות אקדמיות זה

 

אפשרות ראשונה - באמצעות חיפוש מלל חופשי. בצד שמאל של כל דף באתר מופיעה שורת חיפוש העבודות "חפש: הכנס מלל חופשי". תוכל להקיש מלל חופשי. למשל הקשת המילה "בורקס" תיתן עבודה על סרטי קולנוע עממיים וסרטי בורקס.
אפשרות שניה - בצד שמאל של האתר מופיעה רשימת הקטגוריות  . הרשימה מחולקת לפי המקצועות הראשיים הנלמדים במוסדות לימוד בישראל: משפטים, מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, ניהול, מגדר, מדעי החברה כללי,  איכות הסביבה, חינוך, יחסים בינלאומיים, מדעי המדינה, מדעי ההתנהגות, אנתרפולוגיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, 
שביעות רצון, מדעי הרוח, אומנות, יהדות ומורשת ישראל, היסטוריה, ספרות, פילוסופיה, קולנוע, הנדסה ומדעים, קרמינולוגיה, תקשורת, גרונטולוגיה-מדעי הזקנה, ראיונות שאלונים ותצפיות, אינטרנט ופייסבוק.
לחיצה על קטגוריה תוביל לדף כל העבודות בקטגוריה הנבחרת.
אפשרות זאת טובה שרוצים לבחור נושא בתחום ספיציפי כאשר אין לך הגדרות מצומצמות ע"י המרצה. מהנושאים המוצעים תוכל לקבל רעיונות ולברור מה שטוב לך.

                                    

כיצד לרכוש העבודה האקדמית הרצויה?

 

סרטון קצר על אופן רכישה של עבודה אקדמית במאגר זה באשראי

מתחת למחיר העבודה להקיש על המקש הירוק-"לחצו לעבודה האקדמית" ובמסך הבא "המשך להורדת העבודה" (אם יש לך קופון הנחה ללחוץ על הריבוע הקטן ליד המילה קופון ולהזין מספר הקופון ולאשר, אם אין קופון פשוט להתעלם).  

במסך הבא להזין פרטי מייל שלשם תישלח הקבלה ואז לבחור:

כרטיס אשראי מקומי- כולל ויזה נטען, אם כתוב על כרטיס האשראי הפרטים שלך בעברית אז זהו כרטיס אשראי מקומי ישראלי, תופנו לאתר מאובטח של חברת פלאכרד, שם להזין פרטי כרטיס אשראי ותוקף בלבד (לא תתבקשו לתת  ת"ז או טלפון או כתובת ולא צריך אפילו 3 ספרות מאחור כי חברות האשראי סומכות עלינו ונתנו לנו קרדיט לחייב עם מינימום פרטים)

פייפל או כרטיס אשראי מעל 14 ספרות- מספר ארוך על הכרטיס, אם כתוב על כרטיס האשראי הפרטים שלך באנגלית אז זהו כרטיס בינ"ל וטוב לשימוש באופציה זאת. אופציה זו טובה גם לבעלי חשבון פייפל. תופנו לאתר מאובטח של חברת פייפאל, שם להזין פרטי כרטיס אשראי ותוקף. שם ומשפחה, כתובת ות"ז - ניתן לכתוב פרטים פיקטיביים כדי לשמור על דיסקרטיות. תתבקשו לאשר פתיחת חשבון פייפל- לאשר ולא חייב להשתמש בחשבון אחר כך וזה קטע פורמלי בלבד (דרישה טכנית של פייפל).


הדרך המהירה ביותר לתשלום הינה תשלום דרך האתר ע"י הזנת פרטי כרטיס אשראי ותוקף. אין צורך להזין ת"ז טלפון וכתובת וכל הפרטים שלך חסויים! העבודה תישלח לכתובת המייל שתזין באופן מיידי, מייד עם סיום ההזמנה. ישנה אפשרות לשלם גם דרך חשבון פאי-פאל.
תוכל גם ליצור עימנו קשר ולקבל פרטי חשבון שלנו בבנק הדואר ואז:
לבצע העברה בנקאית בטלפון או באינטרנט- אם אתה מורשה לכך ע"י הבנק שלך- או פשוט ללכת לסניף הבנק שלך ולבצע זאת משם.
או לשלם באופן אנונימי בכל סניף של דואר ישראל ישירות לחשבוננו מס' 8497803 (פיזית ללכת לסניף ולשלם).
בכל מקרה אנו מחוייבים לדיסקרטיות והחיוב הוא על שם הוצאה לאור ללא ציון העובדה שמדובר במאגר עבודות אקדמיות. כמובן שעל כל תשלום תקבל קבלה ישירות למייל. 
במקרה ברצונך עבודה בתפירה אישית שלא מהמאגר. הלקוח מעביר אלינו שליש מהסכום מקדמה, בהעברה בנקאית בשיק או במזומן, עם תחילת העבודה. עם גמר העבודה מצידינו , הוא מקבל העבודה יכול לבקש תיקונים ואז משלם שני השליש הנותרים. לאחר שהוא מוודא שהיא כתובה לשביעות רצונו, הוא מעביר את יתרת הסכום ומקבל את יתרת העבודה.


כיצד לרכוש בלעדיות+ העבודה האקדמית הרצויה?


לצבור בסל הרכישה כך: לבחור העבודה האקדמית להקיש על הכפתור הירוק: 

 "לחצו לעבודה האקדמית" 

ואז ללחוץ על אחד מהלינקים הבאים (סוג הבלעדיות הרצוי) שנמצאים גם מצד ימין של האתר כתוספות בלעדיות השונות:

 

39 ש"ח-הקפאת עבודה ל-חודש- הגנה מרכישה אחריך

99 ש"ח-הקפאת עבודה ל-חודשים- הגנה מרכישה

300 שח-הקפאת עבודה ל-צמיתות-בלעדיות לנצח


וגם שם בעמוד שנפתח ואז  להקיש על הכפתור הירוק: "לחצו לעבודה האקדמית" 

בסל הרכישה יצטברו לך העבודה+ הבלעדיות ואז להמשיך ברכישה , לתת מייל ואשראי/פאי פאל  


ואם אני רוצה לשנות מספר דברים בעבודה לאחר מכן, לתקן או להוסיף?
בקניה אוטומטית העבודה היא מוצר מוגמר ומנסיוננו נדיר שמישהו ירצה תיקונים, אך אם בכל זאת זה יתבקש על ידך  נעשה זאת ברצון. במידה והתיקונים יצריכו השקעה רבה נבקש תוספת בהסכמתך מראש.  

המייל ומספר הטלפון המופיע באתר זמין לכל בקשה, שינוי או תיקון. נתקן אותה ונשפר בהתאם לבקשת הלקוח ועד לשביעות רצונו המלאה.


 

האם אתם מתחייבים על ציונים?
מהפידבקים שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו אנו למדים על אחוז גבוה של ציונים גבוהים כשהממוצע הוא 89.2 עד כה - על ציונים מדווחים. נתונים אלו זמינים במשרדנו ובפיקוח רו"ח. תוכל לדבר על כך ולהיווכח בעצמך בשיחה עם לקוחות מרוצים שלנו שהסכימו לכך. בכתיבה בתפירה אישית אנו מתחייבים על ציון מעל 88.
 
מהם לוחות הזמנים שלכם בעבודה בתפירה אישית?
לוחות הזמנים שלנו נגזרים מבקשת הלקוח ומהעומס המוטל עלינו. כעיקרון, אנו עומדים בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ולא נוטלים על עצמנו עבודות אותן לא נוכל להגיש במועד. במקרים מניתן להכין עבודה אקדמית בדקה התשעים תוך ימים ספורים כשכמה כותבים יושבים על זה במקביל. כן, כן, אנו ערוכים לקליטת עבודות גם ברגע האחרון!!!


מהי מדיניות אם לא מוצאים מענה זול במאגר ורוצים כתיבה אישית יקרה?
במידה ולא מצאתם מענה בעבודה מוכנה במאגר בזול אנו מפנים לכותבים חיצוניים לכתיבה בתפירה אישית (שתשמש כחומר עזר) אנו מקפידים מאוד לבחור כותבים ברמה אקדמאית גבוהה מאוד. 
 

מהי מדיניות הפרטיות?

אנו מודעים לרגישות הנושא ומבטיחים דיסקרטיות בכל הנוגע להגשת העבודות. פרטי האשראי לא נשנמרים במאגר. בכל מקרה לא נבקש בכלל ת"ז כתובת וטלפון. אנו גם מתחייבים שהחומר מקורי עדכני וברור.


האם ישנו חיסיון של הפרטים האישיים שלך?
פרטיך האישיים לא מתבקשים בכלל. לא נבקש בכלל ת"ז כתובת וטלפון! פרטי האשראי אינם מאוחסנים במסד הנתונים שלנו ומיד לאחר סיום הרכישה פרטיך נמחקים (כך שהאקרים לא יוכלו לפרוץ). בכל מקרה פרטיך לא יועברו לעולם לידי כל גורם שלישי בשום מצב! איננו כפופים לדין המשמעתי של המכללות ומוסדות הלימוד האקדמיים בישראל כך שאיננו מחוייבים למסור להם או לכל גורם אחר פרטים!
בכל מקרה לא תיחשף זהותך ופרטיך האישיים!!!

האם זה חוקי?

מדובר באתר חוקי ולגיטימי לחלוטין. כל העבודות הנמכרות באתר הינן פרי עטם של סטודנטים שהצהירו שהעבודות טובות ומקוריות. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ או למכור את העבודות הנרכשות כמפורט בהסכם הרכישה. העבודה מיועדת לצורכי מחקר בלבד ומשמשת כחומר עזר בלבד ולא לצורך הגשה לאוניברסיטה. במקרה זה, עצם הכנת העבודה ורכישתה חוקיים לגמרי. לאחר הרכישה, העבודה שייכת לך ואתה יכול להחליט מה לעשות איתה. כמובן שחשוב לבדוק את כללי הכתיבה במוסד האקדמי בו אתה לומד.


איך אני יודע שפרטי כרטיס האשראי שלי חסויים?
האתר מוגן ומאובטח באמצעות טכנולוגיית ההגנה הטובה בעולם, המבטיחה הגנה מחדירות לאתר ומספקת הגנה על הנתונים המאוחסנים באתר. בנוסף לכך, נתוני כרטיס האשראי מוצפנים בטרם שמירתם במסד הנתונים.

כמו כן אתר זה עובד על פרוטוקול המאובטח SSL המצפין את הנתונים העוברים ברשת ומאפשר רק לגורמים מורשים לצפות בתעבורת הנתונים. 

דעו את זכויותיכם: אם למרות כל הצעדים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה שהנפיקה את הכרטיס להחזיר את מלוא סכום העסקה ללקוח תוך 30 יום!


האם אקבל את העבודה מייד לאחר ביצוע התשלום?
כמובן תוך 5 שניות מרגע הרכישה! אנו מודעים לכך שסדר היום הסטודנטיאלי הוא לחוץ מאוד ולכן אנו מאפשרים לקבל את העבודה שהוזמנה בתוך שניות ספורות מביצוע התשלום, 24 שעות ביממה  שבעה ימים בשבוע.


האם ישנם פרטים אודות כל עבודה טרם הרכישה?
לצד כל עבודה באתר תוכל למצוא תקציר מפורט המכיל פרטים רבים אודותיה: שם המחקר, נושאי המחקר, מספר עמודים, ביבליוגרפיה חלקית, מספר המקורות בעברית ובאנגלית, קוד העבודה. התקציר כולל גם קטעים אמיתיים ומדוייקים מהעבודה, כך שניתן להתרשם מאופן הכתיבה. יש גם תוכן עניינים ושאלת מחקר


האם לאחר שרכשתי יש לי בלעדיות על העבודה?
אם תרצה בתוספת תשלום, נמחק העבודה בכלל מהמאגר לצמיתות וניתן לך זכויות יוצרים ובלעדיות על העבודה.

לינק לבלעדיות על עבודה

הגישה לתוכן העבודות המתפרסמות היא לרוכש העבודה בלבד. אנו לא מציגים את תוכן העבודה לכל הגולשים באתר והעבודה שרכשת אינה נחלת הכלל אלא מוצגת לקריאה ולהורדה רק לך הרוכש. אבל אם לא תרכוש בלעדיות התקציר, תוכן הענינים ושאלת המחקר ישארו חשופים במאגר ובאינטרנט. מומלץ לשכתב תוכן קצר זה המופיע באינטרנט או לרכוש בלעדיות.

גם לאחר שרכשת העבודה ללא בלעדיות ואז החלטת שאתה רוצה בבלעדיות זה אפשרי. בקיזוז מה ששילמת על העבודה האקדמית כבר בלינק זה:

השלמת קניית בלעדיות

 

ווטסאפ/SMS/מייל 

במסרון בלבד:

052-8673055

f0528673055@gmail.com  

בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מופיע בדף העבודה למעלה מצד שמאל מתחת למס' העמודים) או הנושא המבוקש ולהיות מול דף העבודה באתר האינטרנט

אם כתוב על כרטיס האשראי הפרטים שלך בעברית אז זהו כרטיס אשראי

ראשיראשיסל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

 

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט

כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור פפרתוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט/פפר

להעביר לנייד:   052-8673055

 

ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты  Français   አማርኛ

english

free academic papers in english

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית 

 

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים  מומלצים

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com

פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה


ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מופיע בדף העבודה למעלה מצד שמאל מתחת למס' העמודים) או הנושא המבוקש ולהיות מול דף העבודה באתר האינטרנט

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©