חפש

קטגוריות

סמינריון סטיבן ספילברג,מלתעות ,מפגשים מהסוג השלישי,אי טי,אינדיאנה, ארגמן, היורה,רייאן,טרמינל,מינכן,טרה נובה,שפילברג


54 עמודים.

עבודה אקדמית מס' 10211

עבודת הסמינריון מעולם לא נמכרה במאגר!

 עבודה אקדמית ישירות למייל שלך בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה והכנסת פרטיך.

גופן דיויד 12, רווח שורה וחצי.

העבודה האקדמית עם מקורות ביבליוגרפיה עדכניים לפי כללי הציטוט האחיד.

לשאלות נוספות: דוד, כותב/עורך עבודה אקדמית זאת בנייד:

052-8673055 או במייל בקשר לעבודה האקדמאית: 

0909david0909@gmail.com

גלול עכבר מטה


₪ 290


העבודה האקדמאית הוגשה פעם אחת בלבד בחודש דצמבר בשנת הלימודים הקודמת באונ' תל אביב, אצל ד"ר מוג'ה

היו אתם הראשונים לרכוש עבודה אקדמית זו! (וגם האחרונים אם תרכשו בנוסף גם בלעדיות). 

ציון: 96

 

תוכן עניינים

מבוא.. 4

סרטי הקולנוע הראשונים.. 4

ספילברג בשיאו. 5

הפקה ועוד. 6

חיים אישיים.. 7

פילמוגרפיה נבחרת.. 7

הצלחת הסרטים בעולם.. 9

מלתעות.. 11

העלילה. 11

צוות שחקנים.. 11

רווחים.. 12

מפגשים מהסוג השלישי. 12

שם הסרט.. 13

עלילה. 14

העלילה. 15

שחקנים.. 16

אי.טי. חבר מכוכב אחר. 17

אינדיאנה ג'ונס.. 20

ביוגרפיה בדיונית.. 20

הופעות.. 22

סרטי קולנוע. 22

משחקי מחשב. 22

אינדיאנה ג'ונס הצעיר. 22

אחר. 22

הצבע ארגמן. 23

אימפריית השמש.. 27

תקציר העלילה. 28

שחקנים.. 28

הוק.. 28

תקציר העלילה. 30

משחקים.. 30

פארק היורה. 30

עלילה. 32

שחקנים ראשיים.. 33

הדינוזאורים.. 33

מסר. 36

משחקים.. 36

המשחק.. 36

רשימת שינדלר. 37

עלילה. 38

ניתוח הסרט.. 40

פסקול הסרט.. 41

השפעת הסרט.. 42

להציל את טוראי ריאן. 42

תקציר הסרט.. 43

מאחורי התסריט.. 44

טרמינל. 45

תקציר העלילה. 47

צוות השחקנים.. 47

הפקה. 48

קרקוזיה. 48

ביקורות.. 48

מלחמת העולמות סרט, 2005. 49

תקציר העלילה. 50

מינכן. 50

טרה נובה. 51

עלילה. 52

דמויות.. 53

סוס מלחמה. 54

עלילה. 55

ביקורת.. 55

פסקול. 56

פרסים ומועמדויות.. 56

ביבליוגרפיה. 56

 

סטיבן אלן ספילברג באנגלית: Steven Allan Spielberg‏; שמו היהודי המקורי:שמואל שפילברג, נולד ב18 בדצמבר 1946‏‏ הוא תסריטאי, מפיק ובמאי קולנועאמריקאי יהודי.

ספילברג הוא אחד מהבמאים המצליחים והרווחיים ביותר בתולדות הוליווד. הפקותיו מגוונות: משוברי קופות נוסחתיים, שגיבוריהם הם דינוזאורים ממוחשבים "פארק היורה", עד יצירה בת שלוש שעות המצולמת בשחור לבן ומציגה את השואה "רשימת שינדלר". בשנת 2004 תואר, בין השאר מעל דפי מגזין הבידור "פרמייר", כאישיות המשפיעה ביותר בהוליווד. ספליברג זכה פעמיים בפרס אוסקר לבמאי הטוב ביותר, עבור הסרטים "רשימת שינדלר" ו"להציל את טוראי ריאן". הצלחותיו הקולנועיות של ספילברג באו לידי ביטוי גם במימד הכלכלי. לפי מגזין פורבס, מוערך הונו ב3.2 מיליארד דולר‏ נכון לספטמבר 2012.

ספילברג נולד בשנת 1946 בסינסינטי, אוהיו להורים יהודיים אביו ארנולד ספילברג, מהנדס מחשבים במקצועו ואמו לאה אדלר לבית פוסנר הייתה בעלת מסעדה ופסנתרנית. מילדותו אהב ספילברג לצפות בקולנוע וליצור קולנוע. ספילברג צילם עם חבריו סרטי 8 מ"מ עוד בהיותו נער סרטים אלו צורפו כתוספת לגרסת הDVD של "להציל את טוראי ריאן". ב־1968 בהיותו בן 21, הציג את סרטו הקצר הראשון. הוא החל בעבודה בטלוויזיה דווקא, וביים מספר סרטי טלוויזיה, לרבות כמה מסרטי "קולומבו" סדרה בלשית בה כיכב פיטר פאלק. ב־1971 הציג את סרטו הראשון באורך מלא "Duel" דוקרב באנגלית. הסרט צולם במקור לטלוויזיה, ולא הוצג על מסך הקולנוע בארצות הברית. הסרט, באורך של 73 דקות, הציג את השחקן דניס ויבר כאיש תמים הנקלע לכביש באזור שומם, ונרדף בידי משאית ענקית ומסתורית. כבר בסרט זה הציג ספילברג כמה מאיכויותיו כבמאי, והסרט הפך לסרט פולחן עם השנים. לאור הביקורות המוצלחות ספילברג נשלח לצלם עוד מספר סצנות, הסרט הוארך והוקרן ב1972 בהקרנות מסחריות על מסכי הקולנוע באירופה.

סרטי הקולנוע הראשונים  

לאחר הצלחתו של "Duel" החל ספילברג לעבוד בתעשיית הקולנוע. סרטו הראשון היה "שוגרלנד אקספרס" בכיכובה של גולדי הון, סרט אשר התבסס על מקרה אמיתי אסיר נמלט ואשתו יצאו לקבל חזקה על בנם שנמסר לאימוץ. סרט זה זכה בהצלחה בביקורת ובקופה שאפשרה לספילברג להתקדם לעבר הפרויקט הבא שלו "מלתעות", על פי ספרו של פיטר בנצ'לי. סרט זה תיאר עיירת נופש קטנה הנרדפת על ידי כריש ענק. זו הייתה הצלחתו הקופתית הגדולה והראשונה של ספילברג, והכנסות הסרט עלו על מאה מיליון דולר.

כבר בסרט זה ניכרים המרכיבים אשר יהפכו ל"נוסחה" של ספילברג, עליה יחזור שוב ושוב בצורות שונות בהצלחה רבה ההתמודדות עם גורם גדול מהחיים ועל טבעי המשאית ב"Duel", הכריש ב"מלתעות", הדינוזאורים בפארק היורה ואלוהים עצמו ב"שודדי התיבה האבודה", מוסר ההשכל לפיו אל לו לאדם להתערב יתר על המידה במעשי הבריאה "פארק היורה", "שודדי התיבה האבודה", ואפילו "דו"ח מיוחד" בו נכשל ניסיון למנוע פשעים באמצעות קריאת מחשבות, הצגת הגיבור כ"כל אדם" אמריקני הבלטת מלחמתו בגורם זר כריש, חייזרים, נאצים, דינוזאורים. כולם לא אמריקנים או אף אנטיאמריקנים, שחזור מדויק של אלמנט טבעי או תקופתי יוצא דופן הצגת כריש ענק "אמיתי", דינוזאורים "אמיתיים", חייזרים "אמיתיים", או אף נאצים "אמיתיים" ב"שודדי התיבה האבודה" וב"אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון", תוך שימוש נרחב באפקטים מיוחדים.

מרכיבים אלו שוכללו בסרטו הבא "מפגשים מהסוג השלישי" בו פוגש הגיבור הכול אמריקני ריצ'רד דרייפוס חייזרים, תוך שהוא נאבק בממסד המנסה למנוע ממנו את הפגישה. אף סרט זה היה להצלחה קופתית וזכה למעמד של "סרט פולחן" אצל אוהבי המדע הבדיוני.

לאחר סרט זה נתקל ספילברג בכישלונו הראשון, קומדיית המלחמה "1941".

ספילברג בשיאו  

לאחר כישלון "1941" ביים ספילברג מספר להיטי ענק, אשר ביססו את מעמדו כמוביל בין במאי הוליווד מבחינת הפופולריות והרווחיות של סרטיו. "שודדי התיבה האבודה" הראשון בסדרת סרטי אינדיאנה ג'ונס, אי.טי. חבר מכוכב אחר, ו"פולטרגייסט" מילאו את אולמות הקולנוע בשנות השמונים, וכך עשה "פארק היורה" בשנות התשעים.

אלו סרטים שנעשו על פי טעם הקהל ולפי נוסחה. ספילברג הינו במיטבו בסרטים אלו, המהווים בידור הוליוודי טהור, בעלי עלילה מהירה, אפקטים מרשימים, ופונים אל טווח גילאים רחב.

ניסיונותיו של ספילברג ליצור סרטים בעלי עומק, החלו עם "הצבע ארגמן", ו"אימפריית השמש", אשר פנו לקהל מבוגר יותר ועסקו בנושאים חברתיים קשים, כגון היחס אל האוכלוסייה האפרואמריקנית.

שני סרטיו המשמעותיים ביותר מבחינה זו הם "רשימת שינדלר" שבו הציג ספילברג את סיפורו של אוסקר שינדלר, תוך שחזור של החיים בגטו, והשמדת היהודים במחנה העבודה פלאשוב, ו"להציל את טוראי ריאן" אשר כלל סצנת פתיחה מרשימה וארוכה ששחזרה באופן מרשים את הפלישה לנורמנדי במלחמת העולם השנייה. שני סרטים אלו זיכו אותו בפרס האוסקר לבמאי הטוב ביותר הראשון עבור הבמאי לאחר למעלה מ20 שנות יצירה ולאחר 5 מועמדויות לבמאי הטוב ביותר ו7 מועמדויות לסרט הטוב ביותר, אך נותרו יצירות שנויות במחלוקת מבחינה קולנועית וערכית.

בשנת 2005 ביים ספילברג את הסרט "מינכן", המספר על טבח הספורטאים באולימפיאדת מינכן 1972 ועל חיסול המחבלים בידי סוכני המוסד וצילומיו נותרו חשאיים. שמו הראשון שהוצע היה "נקמה", אך שונה וזאת עקב חשש מצד חברות ההפקה וספילברג עצמו כי יעורר זעם מצד אנשים רבים ל"מינכן". הוא דחה את הביקורת שנמתחה מצד גורמים בישראל על האפיון ההומני של המחבלים בסרט, וטען שרצה להעלות דילמות בעניין התגובה לטרור.

מדי פעם היו לספילברג תקופות של שפל יצירתי, או אף כישלונות הבולט בהם הוא הסרט "הוק", על פיטר פן שהתבגר, אך אלו לא פגעו במעמדו הרם והייחודי כבמאי מוביל ומוערך.

הפקה ועוד  

ספילברג אינו רק במאי אלא גם מפיק מצליח ביותר. הוא מתרכז בהפקת סרטי הנפשה בין היתר הלהיט "מי הפליל את רוג'ר ראביט", אך גם שוברי קופות כ"בחזרה לעתיד" ו"פארק היורה 3". ספילברג הוא שותף בבעלות באולפני "דרימוורקס" האחראי לסרטים מצליחים כמו "נסיך מצרים", "מרד התרנגולים" ו"שרק". בשנת 2006 הפיק את הסרט "מכתבים מאיוו ג'ימה" בבימויו שלקלינט איסטווד.

כמו כן הפיק ספילברג מספר סדרות הנפשה מצליחות עבור חברת האחים וורנר, כמו "עלילות טייני טון", "אנימניאקס", "פריקזויד" ו"פינקי והמוח" שנהפכה לסדרת קאלט בקרב מעריצים. בסדרה "אנימניאקס" שודר מערכון עם קריצה עצמית של ספילברג ובו גיבורי הסדרה עוזרים למיכלאנג'לו לצבוע את תקרת הקפלה הסיסטינית. הצייר הדגול משוכנע שחבר הליצנים שמסביבו הרס הכול כשהוא רואה שבמרכז התקרה, בציור המפורסם שבו נוגעים אצבעות האדם והאלוהים, מופיע אי. טי. במקום אלוהים. אולם כאשר האפיפיור מגיע לצפות בתקרה, הוא מביע שביעות רצון. אז מסתבר לצופים שהאפיפיור הוא ספילברג בעצמו, "הסוד להצלחה הוא להכיר את הקהל שלך", מסכמים גיבורי הסדרה.

בצד השני של המצלמה הופיע ספילברג מספר פעמים בתפקידי אורח קומיים, או כניצב הנראה לשנייה או שתיים, הן בסרטים שביים בעצמו כ"אינדיאנה ג'ונס" וכ"העולם האבוד" והן בסרטים שהפיק או שביימו או הפיקו ידידיו, כ"גרמלינס" או "האחים בלוז" בו שיחק תפקיד של פקיד במשרד השמאי המחוזי בסצנה הנמשכת כדקה.

בשנת 2001 זכה ספילברג בתואר הכבוד "אביר האימפריה הבריטית" "KBE" הניתן ליוצרים חשובים על ידי מלכת אנגליה.

בטקס פרסי גלובוס הזהב שנערך ב11 בינואר 2009 זכה ספילברג בפרס על מפעל חיים ע"ש ססיל ב. דהמיל. ספילברג אף הצהיר בעבר כי הוא לוקה ב"תסמונת אספרגר" כיהודי מרבה ספילברג לעסוק בתולדות עם ישראל. אחד מסרטיו, "רשימת שינדלר", עוסק בהצלת יהודים בשואה על ידי חסיד אומות העולם אוסקר שינדלר. ספילברג מממן את קרן השואה "פרויקט הנצחת השואה", אשר עוסק בתיעוד עדויות ניצולי השואה. סרטים נוספים שלו העוסקים ביהודים הם "פייבל והחלום האמריקאי", "מינכן", ועוד. בנוסף מממנת קרן מטעמו חלק ניכר מפעילות ארכיון ספילברג באוניברסיטה העברית. בעקבות פעילותו למען ישראל יוענק לו עיטור נשיא מדינת ישראל בשנת 2013.

חיים אישיים  

ספילברג היה נשוי לשחקנית איימי אירווינג בין השנים 19891985, בהסדר הגירושין העניק ספילברג לאירווינג 100 מיליון דולר, זהו הסדר הגירושין השלישי בעלותו בעולם אי פעם‏. לפי ההסדר, ספילברג ואירווין חולקים באחריות ובטיפול בבנם המשותף, מקס סמואל.

לאחר כישלון נישואין אלו, ספילברג פיתח מערכת יחסים עם השחקנית קייט קאפשואשר שיחקה בסרטו "אינדיאנה ג'ונס והמקדש הארור", הם נישאו ב12 באוקטובר 1991לאחר שקאפשו התגיירה לטובת הנישואים. הם הבעלים של ארבעה בתים ברחבי ארצות הברית.

לספילברג שבעה ילדים:

 • ג'סיקה קאפשו נולדה ב9 באוגוסט 1976 בתה של קייט קאפשו מנישואיה הקודמים, לרוברט קאפשו.
 • מקס סמואל ספילברג נולד ב13 ביוני 1985 בנו של ספילברג מנישואיו עם אמי אירווינג
 • ת'או ספילברג נולד ב1988 בנה המאומץ של קאפשו לפני נישואיה לספילברג, שאימץ אותו גם הוא לאחר נישואיהם.
 • סשה רבקה ספילברג נולדה ב14 במאי 1990 בתם המשותפת של ספילברג וקאפשו.
 • סאוויר אברי SAWYER AVERY נולד ב10 במרץ 1992 בנם המשותף של ספילברג וקאפשו.
 • מיקלה ג'ורג' נולד ב28 בפברואר 1996 מאומץ.
 • דסטרי אלין ספילברג נולד ב1 בדצמבר 1996.

פילמוגרפיה נבחרת  

 • "לברוח לשום מקום" 1959 סרטו הראשון של ספילברג, בן 40 דקות, יצא כשהיה בן 13. הוא זכה בתחרות סרטים קטנה.
 • "דואל" 1971 מרדף מוזר ויוצא דופן של משאית ענק אחר אדם תמים.
 • "שוגרלנד אקספרס" 1974 גולדי הון משחקת כאשתו של אסיר נמלט, היוצאת ביחד עמו לקבל את החזקה על ילדם.
 • "מלתעות" 1975 ריצ'רד דרייפוס רודף אחרי הכריש המפורסם ביותר בתולדות הקולנוע.
 • "מפגשים מהסוג השלישי" 1977 ריצ'רד דרייפוס יוצא כנגד הממסד, ונפגש עם חייזרים.
 • "1941" 1979 קומדיה בה מככב ג'ון בלושי, אודות הפחד מפלישה יפנית לארצות הברית במלחמת העולם השנייה.
 • "אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה" 1981 הסרט הראשון בטטראלוגיה בה משחק האריסון פורד את הארכאולוג העשוי ללא חת.
 • "אי. טי." 1982 סיפורו של החייזר האהוב ביותר בתולדות הקולנוע.
 • "אזור הדמדומים: הסרט" 1983 סרט מסתורין ואימהשמבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה "אזור הדמדומים".
 • "אינדיאנה ג'ונס והמקדש הארור" 1984 המשך שני בטרילוגיה על הארכאולוג בעל המגבעת והשוט.
 • "הצבע ארגמן" 1985 סיפורה של אישה אפרו אמריקנית הלוחמת לזכויותיה. עם וופי גולדברג.
 • "פייבל והחלום האמריקאי" 1986 "An American Tail" סרט אנימציה המציג את העכברים כמשל ליהודי אירופה הבורחים מן האנטישמיות לאמריקה. גיבור הסרט הוא העכבר פייבל שם סבו של ספילברג.
 • "אימפריית השמש" 1987 סיפור התבגרות של נער במחנה שבויים יפני בסין במלחמת העולם השנייה. עם ג'ון מלקוביץ' וכריסטיאן בייל.
 • "אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון" 1989 בהמשך שלישי זה לטרילוגיה, משחק שון קונרי את אביו של אינדיאנה ג'ונס, היוצא בעקבות הגביע הקדוש.
 • "תמיד" 1989 קומדיה רומנטית בהשתתפות הולי האנטר, ריצ'רד דרייפוס וג'ון גודמן.
 • "הוק" 1991 רובין ויליאמס משחק את פיטר פן שגדל ושכח את ארץ לעולם לא.
 • "פארק היורה" 1993 עולם הדינוזאורים מוקם לתחיה בסרט זה שנעשה על פי ספרו של מייקל קרייטון, בכיכובם של סם ניל, ג'ף גולדבלום ודייוויד אטנבורו.
 • "רשימת שינדלר" 1993 ליאם ניסן מגלם את אוסקר שינדלר אשר הציל מאות יהודים מן הנאצים בשואה.
 • "פארק היורה: העולם האבוד" 1997 המשך לסרט הדינוזאורים המצליח.
 • "אמיסטאד" 1997 סיפורו של מרד בספינת עבדים.
 • "להציל את טוראי ריאן" 1998 טום הנקס משחק בסרט זה מפקד של יחידה צבאית הנשלחת, במהלך הפלישה לנורמנדי במלחמת העולם השנייה, למצוא ולחלץ חייל ששלושה מאחיו נפלו בקרב.
 • "אינטליגנציה מלאכותית" 2001 סרט העוסק ברובוטיםובבינה מלאכותית.
 • "דו"ח מיוחד" 2002 בסרט מדע בדיוני זה משחק טום קרוז סוכן ביחידה מיוחדת שתפקידה למנוע פשעים עתידיים באמצעות קריאת מחשבות.
 • "תפוס אותי אם תוכל" 2002 לאונרדו דיקפריו משחק בסרט זה נוכל המשתמש בזהויות שונות ונרדף על ידי סוכן ה־FBI שמגלם טום הנקס.
 • "טרמינל" 2004 טום הנקס משחק בסרט זה מהגר ממדינה מזרח אירופית שאינה קיימת הנתקע, עקב טעות ביורוקרטית, בטרמינל של נמל תעופה גדול בארצות הברית.
 • "מלחמת העולמות" 2005 עיבוד מודרני לספר המד"ב של הרברט ג'ורג' ולס, בו מגלם טום קרוז אדם הנמלט מחייזרים הפולשים לכדור הארץ.
 • "מינכן" 2005 דרמת מתח אודות אבנר אריק באנה, איש המוסד שתפקידו היה למצוא את חברי ארגון "ספטמבר השחור" שהיו אחראים לטבח הספורטאים באולימפיאדת מינכן, ולחסלם אחד אחד. ראה מבצע זעם האל
 • "אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגולת הבדולח" 2008 המשך לסדרת ההרפתקאות המצליחה, אינדיאנה ג'ונס.
 • הרפתקאותיו של טינטין: סודו של חד הקרן 2011 סרט אנימציה בטכנולוגיית לכידת תנועה. מסופר על טינטיןגיבור הקומיקס המפורסם מאת הסופר והמאייר ארז'ה.
 • "טרה נובה" 2011 סדרת טלוויזיה שנת 2149. העולם גוסס. כדור הארץ מפותח מדי ומאוכלס מדי. מרבית הצמחים ובעלי החיים נכחדו, עתידו של המין האנושי מוטל בספק, והתקווה היחידה להישרדותו נמצאת בעבר הרחוק מאוד. כשמדענים מגלים שבר בזמן, שמאפשר ליצור פורטל להיסטוריה הפרימיטיבית, נולד הרעיון האמיץ להקים מחדש את האנושות, בעבר. הזדמנות שנייה לבניית הציוויליזציה.
 • "סוס מלחמה" 2011
 • "לינקולן" 2012

הצלחת הסרטים בעולם  

כמה וכמה מסרטיו של ספילברג מדורגים ברשימת 100 הסרטים המצליחים ביותר בכול הזמנים דירוגם לא הובא כאן משום השינוי בדירוג הסרטים בכול פעם שיוצא למסכים שוברקופות. הסכום הנמוך ביותר ברשימה עומד על כ360 מיליון דולר.

 • "פארק היורה" עם 914.7 מיליון דולר.
 • "אי. טי." עם 792.9 מיליון דולר.
 • "אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגולת הבדולח" עם 786.6 מיליון דולר.
 • "פארק היורה: העולם האבוד" עם 618.6 מיליון דולר.
 • "מלחמת העולמות" עם 588.6 מיליון דולר.
 • "להציל את טוראי ריאן" עם 481.8 מיליון דולר.
 • "אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון" עם 474.2 מיליון דולר.
 • "מלתעות" עם 470.7 מיליון דולר.
 • "שודדי התיבה האבודה" עם 384.1 מיליון דולר.
 • "בחזרה לעתיד" עם 821.4 מיליון דולר.

 

ביבליוגרפיה חלקית (בעבודה האקדמית כ-20 מקורות אקדמיים באנגלית ובעברית) 

טרנס רפרטי, שוט ההצלפה של ספילברג, ניו יורק טיימס

 

Laura Bufano Edge. Steven Spielberg: Director of Blockbuster Films. Enslow Publishers, Inc.

Nigel Morris . The cinema of Steven Spielberg: empire of light. Wallflower Press.

Sue Vander Hook. Steven Spielberg: Groundbreaking Director. ABDO

===========================

ניתן לקבל בלעדיות על העבודה האקדמית ולהסירה ממאגר העבודות הסמינריוניות לצמיתות תמורת 590 שח (סך הכל העבודה האקדמית + בלעדיות = 590 שח). אם אינך רוצה עבודת סמינריון בלעדית הקש עכשיו למעלה במלבן התכלת  "לחץ לקבלת העבודה". אם ברצונך לרכוש גם בלעדיות על הסמינריון נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית + בלעדיות על העבודה האקדמית

 

מבצע לרוכשי עבודה אקדמית באתר : מצגת אקדמית במחיר 99 שח.

הצוות שלנו יכין עבור רוכשי עבודה אקדמאית ממאגר עבודות הסמינריון מצגת פאוורפוינט בת לפחות 20 שקפים. מצגת powerpoint  מרהיבה, שתציג את תוכן העבודה הסמינריונית בצורת רפרט במחיר נמוך במיוחד. המצגת תוכן לפי הדרישות הנהוגות באקדמיה ולפי כללי הציטוט האחיד וה- APA. כל זה תמורת 99שח נוספים לקניית העבודה האקדמית שיש להוסיף לסל הקניות. נא להקליק על לינק זה לפרטים:

לינק למצגת אקדמית ב-99 שח

 

ניתן לקבל שירותי שכתוב העבודה מחדש + בלעדיות -  הצוות שלנו ישכתב כל העבודה האקדמית מחדש, יערבב סדר הפרקים ויגרום לעבודה להראות שונה לגמרי מבחינת תוכן וצורה, כחדשה ו"חמה" הישר מהתנור! עלות סך הכל שכתוב העבודה האקדמית + בלעדיות = 950 שח. נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית משוכתבת מחדש + בלעדיות על העבודה האקדמית

 

לתפירת עבודה אקדמית אישית מקורית (ללא קשר למאגר העבודות הסמינריוניות) בתחום זה על ידי אקדמאי מומחה בעל תואר שני או דוקטורט בעלות של כ-60 שח לעמוד מוכן להגשה כנהוג בעבודה אקדמית. נא לראות האתר בלינק זה:

לינק לכותב עבודות סמינריוניות בנושא שלך בתפירה אישית

 

לפורום גולשים על עבודות אקדמיות וסמינריונים והמלצה על כותבי עבודות סמינריון ומאגרי עבודות אקדמיותלהקליק על קישור זה:

קישור לפורום לימודים - המלצות על כותבי עבודות אקדמיות, עבודות גמר של גולשים

 

סרטון על אופן רכישה 

 של עבודה אקדמית באשראי/פאיפאלסל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

המאגר מעודכן מדי יום ונכון לשנת 2018

 כשכתוב שהעבודה האקדמית הוגשה בשנת הלימודים הקודמת הכוונה לשנת 2017

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 שיכתוב כל תוכן העבודה  האקדמאית  מחדש - 990 ש"ח


עבודה סמינריונית מקורית לפי הזמנה בתפירה אישית

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט

להעביר לנייד 052-8673055


הצעה לסטודנטים להשלמת הכנסה

פרסמו עבודות אקדמיות ותרוויחו עמלה של 60%

על כל מכירה ומכירה של עבודה אקדמית פרי עטכם

 זו לא טעות! תרויחו 60 אחוז עמלה בכל פעם שתימכר העבודה האקדמית במזומן (ללא הגבלה על מספר המכירות)! באתר זה רובן ככולן של עבודות הסמינריון נכתבו ע"י מאסטרנטים ודוקטורנטים מצטיינים, אם כי אנו נותנים הזדמנות גם לסטודנטים מן המניין שכתבו עבודה אקדמית לפרסם כאן עבודותיהם האקדמיות תמורת תמלוגים. נפרסם העבודה האקדמית כאן לאחר הגהות ועדכון ביבליוגרפיה

  היתרון שלנו על מאגרי עבודות אקדמיות כמו סמרטר, יובנק, מייביאיי, אקדמית, סקירת ספרות, פרופסור - שהרווח לסטודנט הוא גבוה הרבה יותר . הם לא נותנים כלל עמלות או גג 40 אחוז ואנחנו 60 אחוז נטו מכל מכירה של עבודה אקדמית

youbank ,skiratsafrut ,the-source ,professor, studenteam, smarter, MyBA, seminarionit, academit

  הם מאגרי עבודות אקדמיות שמציעים תנאים פחות טובים לסטודנטים מאשר מאגר זה

פשוט לשלוח העבודה האקדמית בקובץ וורד דרך המייל אלינו ונפרסם אותה במאגר למכירה לאחר שנבצע בה הגהות, נעדכן אותה

ונוסיף ביבליוגרפיה רלבנטית מהשנתיים האחרונות

 שליחת מייל אלינו עם קובץ מצורף של העבודה האקדמית

ktiva1234@gmail.com

 


 ווטסאפ/SMS

 

052-8673055

avodot123@gmail.com

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты

 Français   አማርኛ

english

free academic papers

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית בחינם

 

052-8673055

בטלפון או במייל נא לציין מספר העבודה האקדמית המבוקשת או הנושא המבוקש

 ktiva1234@gmail.com

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

הקלק על התמונות לפרטים

עבודת סמינריון

על הפוליטיקה החדשה

 יאיר לפיד ונפתלי בנט

 

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים וכותבים מומלצים

סיוע וליווי בסמינריונים בהתאמה אישית 

 www.0528690210.info

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il


כותב מומלץ : סיוע בסמינריון מקורי, עבודה אקדמית מקורית

עזרה בעבודות סמינריון מקורית שאינן חלק ממאגר

Hatsilu.co.il@gmail.com

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com


כותב מומלץ: סיוע סמינריון איכותי

דוקטורנט בינתחומי מומחה בעזרה בעבודות אקדמיות

ועבודות סמינריון מעולות ומקוריות, אינו קשור למאגרים

www.0528690210.info/1


פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

 

 

ווטסאפ/SMS

052-8673055 

  במסרון/טלפון/מייל נא לציין מספר העבודה האקדמית או הנושא המבוקש ולהיות מול הדף העבודה באתר


avodot123@gmail.com

 

 לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©