עבודה אקדמית? חפשו עכשיו במאגר הענק, האיכותי והעדכני ביותר:

ב"ה. אנו חב"דניקים ולא נחטא בגזל: יש גם עבודות אקדמיות בחינם (גמ"ח). 15,000 עבודות אקדמיות במחיר שפוי של 99 - 390 שח.  סרטון על מאגר העבודות האקדמיות

اللغة العربية Русский

français              አማርኛ

לא מצאתם עבודה מתאימה במאגר? סמסו לנו דרישות לכתיבה מותאמת אישית - ונפנה למומחה חיצוני בעל תואר שני בתחום שלכם לכתיבה הנתפרת לצרכים שלכם בדיוק!

חוות דעת על מרצים

הוצאת ויזה לדובאי תשלום מאובטח בעברית

אמריקן אקספרס – ויקיפדיה    (לא דיינרס)    

תוצאת תמונה עבור פייבוקס 5% הנחה ב-פייבוקס  

bit ביט on the App Store   ×ª×©×œ×•× בחיוב אשראי טלפוני דרך נציג שירות 24/7העברה בנקאית

 

ב"ה

מוענק על כל האתר 12 אחוז הנחה בעת "חרבות ברזל". קוד קופון: "מלחמה".

האתר הוא מאגר תוכן אקדמי מקצועי והפורטל הגדול והמקצועי בישראל לעבודות אקדמיות סמינריונים ותזות לדוגמא. חלק מהעבודות האקדמיות בחינם (גמ"ח) והשאר במחיר שווה לכל נפש: 99-390 ש"ח. (וחלק קטן סמינריונים עם שאלונים/ראיונות במחיר 390 ש"ח). מדובר בדוגמת עבודה אקדמית כהשראה וחומר עזר בלבד. האתר מציע מאגר של יותר מ-15 אלף עבודות אקדמיות במכירה אוטומטית. נוכל לספק מחקרים איכותניים וכמותניים, רפרטים ותיזות, מיידית וגם בדקה ה-90.
כיום המאגר מכיל כחצי מליון עמודים אקדמיים! (15000 עבודות אקדמיות שבכל עבודה כ- 30 עמודים אקדמיים). כלומר זהו מאגר תוכן עצום הגדול בהרבה למשל מהויקיפדיה בעברית!

אנחנו חברה בע"מ מפוקחת על ידי רואה חשבון בכיר גדי סולומוביץ מרמת גן ועם יעוץ משפטי שוטף.

כתובת:  סניף ראשי:  דרך מנחם בגין 55 ת"א

שלוחות: נוף הגליל (נצרת), קיבוץ גבעת ברנר, אשדוד, אזור.


המאגר הוקם במטרה לענות על צורך הולך וגובר בקרב סטודנטים, מבוגרים וצעירים כאחד, בקבלת סיוע במהלך הלימודים האקדמיים במטרה לצלוח אותם בשלום ובציון גבוה. אנו מעניקים שירותי תוכן אקדמי לסטודנטים במחיר שווה לכל נפש (בין 90 ל - 390 שח בלבד), במקצועיות ובאמינות.

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE

הקפאת עבודות אקדמיות ומחיקה באופן בלעדי

באתר זה ישנה אפשרות של מחיקת העבודה מהמאגר וקבלת בלעדיות עליה. הכוונה שאחרי הרכישה, העבודה לא ניתנת לרכישה חוזרת על ידי אחר ונמחקים מאתר האינטרנט כל הפרטים על העבודה (התקציר, תוכן העניינים, המלל והמקורות לדוגמא). בצורה כזאת ניתן להבטיח שאף אחד אחר לא יוכל לקנות את אותה עבודה ואף אדם (כולל המרצה) לא יוכלו לראות שום פרט על העבודה באתר האינטרנט. הפרקטיקה שנוצרה באתר היא שרוב הסטודנטים מקפיאים עבודה ל-3 חודשים. חלק מקפיאים לצמיתות וחלק קטן לחודש בלבד. גם אחרי שעבר זמן לאחר שרכשת העבודה עדיין ניתן להקפיא או למחוק אותה מהמאגר (או להאריך הקפאה שעומדת לפוג).

3 מסלולי מחיקה לבחירה:

המחיקה יכולה להעשות בכל עת גם זמן רב אחרי הקניה המקורית. לפי המייל שלך נדע על איזה עבודה רכשת מחיקה.

מיד עם סיום תשלום המחיקה יישלח למייל שלך תצהיר על כך שהעבודה האקדמית תימחק מהאתר למשך הזמן שקנית

(1 חודש/3 חודשים/לצמיתות) ותינתן לך הגנה מפני רכישה/רכישות חוזרות אחריך. 

צוות מקצועי ומיומן
צוות האתר מורכב מאקדמאים בעלי תואר שני ומעלה. צוות שירות הלקוחות זמין 24/7 (כן,כן גם בארבע בבוקר יענה לכם נציג שירות אנושי ואדיב- נסו אתנו...) לכל שאלה או בקשה מיוחדת. העבודות הן לצורך השראה ועיון מחקרי. כל עבודה אקדמית באתר היא בקובץ וורד פתוח לשינויים. ניתן לערוך ולשאוב מהעבודה באתר השראה. כמובן שאין בעבודה דיעות אישיות, ביבליוגרפיה ומקורות נוספים שנלמדו בקורס הספיציפי שלך. ישנה אפשרות לבלעדיות (מחיקת העבודה מהמאגר).

גם אם לא מצאת מבוקשך באתר נפנה אותך למסייע מקצועי שיוכל ללוות אותך בדוגמת כתיבה או בשיעורים פרטיים מרחוק ובהכוונה.

התמחות החברה היא באספקת עבודות אקדמיות מוכנות לדוגמא מהמאגר אך גם נוכל להפנות אותך לסיוע אישי במגוון תחומים ומקצועות אקדמיים מא' עד ת'. ביכולתנו לספק גם מכלול של שירותים נלווים לסטודנטים, כגון מצגות ורפרטים, בניית ביבליוגרפיה, מציאת מאמרים, סיוע בהכנת מצגות פאוור פוינט ועוד. 

עבודות  S.O.S בדקה ה-90

המאגר האקדמי נותן פתרון מיידי מעכשיו לעכשיו של עבודות אקדמיות לדוגמא וסמינרים מעכשיו לעכשיו !  

האני מאמין שלנו
האתר הינו מאגר חדשני בעל תפיסה מתקדמת ושיטות עבודה אקדמית שיובאו מארה"ב ומאירופה. יחד עם הפילוספיה החב"דית שלנו יש כאן שילוב נדיר של גמ"ח עבודות אקדמיות היחידי מסוגו בעולם. ישנן גם עבודות באנגלית. החזון שלנו לזכות את הציבור במאגר עבודות גמר איכותי הכולל גם עבודות בחינם במטרה לאפשר לסטודנטים לקבל בחינם אין כסף או לרכוש במחיר שווה לכל נפש מידע אקדמי ואיכותי כהשראה לעבודה האקדמית הרצויה. 

האתר משמש מנוע חיפוש משוכלל ומתקדם לעבודות אקדמאיות.
זהו מאגר מידע אקדמי, מעין ספריה אלקטרונית "E-Library", שבה מאוחסנים עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות ועבודות גמר, שמטרתן לשמש כחומר עזר לסטודנטים או לכל אדם המעוניין לרכוש ולקבל מידע.
האתר נותן שירות נוסף של הדרכה ברפרטים פרזנטציות ומצגות לעבודה האקדמית הנרכשת או לכל נושא אחר. נכין בתשלום קטן מצגת פאוור פוינט לדוגמא או מסמך פרזנטציה שיכין אותך לשם הצגת רפרט או מתן הרצאה על סמינריון. נוכל גם להדריך אותך בווטסאפ/מייל על העבודה האקדמית.
לצוות שלנו יש את היכולת לכוון אותך לעבודה האקדמית הכי מתאימה משלל העבודות האקדמיות הקיימות. אבל בדרך כלל, כל אחד יכול לעשות חיפוש בעצמו במנוע החיפוש האלסטי המשוכלל של האתר. 

כמובן שלא תמיד נוכל להבטיח במאה אחוז מקוריות ודיוק החומר האקדמי בכל 500 אלף עמודי התוכן באתר למרות בדיקות איכות בלתי פוסקות שלנו, אך מנסיון ומתגובות הלקוחות ניכר שהרמה גבוהה ולא סתם אנחנו ראשונים בגוגל בתוצאות החיפוש!

התמחותינו היא במכירת עבודות סמינריון לדוגמא באתר זה אך גם בהפניה לסיוע אישי בסיוע בכתיבת עבודות סמינריוניות ללקוחותינו השונים, הסיוע מא 'עד ת' במגוון תחומים ומקצועות. אנו מסייעים בכל הנושאים והקטגוריות המופיעות ברובריקה של הקטגוריות בראש האתר.

מיצוב האתר וחזון לעתיד

האתר הוא היום אחד המקומות הראשונים אליו מגיעים בכדי למצוא ולרכוש מידע אקדמי איכותי. אנו גאים לשרת את לקוחותינו שהפכו אותנו לגוף התוכן האקדמי הגדול והאיכותי בישראל. ברשותנו קיים מאגר מידע אקדמי מעניין ומגוון. המאגר האקדמי הולך וגדל בקצב של כ-200 מאמרים ודיסרטציות בחודש.

כיום המאגר מכיל כחצי מליון עמודים אקדמיים! (15000 עבודות אקדמיות שבכל עבודה כ- 30 עמודים אקדמיים). כלומר זהו מאגר תוכן עצום הגדול בהרבה למשל מהויקיפדיה בעברית! 

האתר  נוסד פותח והוקם מתוך רצון להקים ספריה מגוונת שתחזיק את המרובה. ספריה אלקטרונית זו יכולה להעשיר את השיח האקדמי ושוק הרעיונות במדינת ישראל. צוות האתר מכיר ציבור הסטודנטים על צרכיו לפני ולפנים. מאחר והשקעת וקראת עלינו עד שורות אלו, יש לנו חוש הומור ורוח טובה, ולכן מוענק לך קופון הנחה לרגל השקת האתר המחודש: קוד קופון ZZ6. ערכנו בדיקת שוק מקצועית מקיפה וראינו שהאתרים המתחרים מיושנים  ולא מעודכנים. אנו האתר היחיד שמספק מגוון עצום בלי לוותר על איכות. אנו פלטפורמה המתווכת בין סטודנטים. חלק מהעבודות באתר הם של סטודנטים שהעמידו אותן למכירה וחלק של כותבים מקצועיים ששלחו לנו העבודות למכירה בקונסיגנציה.

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE


ווטסאפ/SMS/מייל : 052-8673055

avodot123@gmail.com  

*בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מס' העבודה מופיע בין סוגריים בסוף הכותרת הגדולה של שם העבודה למעלה)