עבודה אקדמית? חפשו עכשיו במאגר הענק, האיכותי והעדכני ביותר:

ב"ה

תקנון התקשרות 

מבוא:
 המטרה היא לתת דוגמת עבודה אקדמית כהשראה וחומר עזר. מפעילת מאגר העבודות האקדמיות והסמינריונים היא חברת תוכן ששמה לה לדגל לקדם שיתוף חוקי ולגיטימי בין סטודנטים, בדרך של ריכוז, ארגון והפצת מקורות מידע. מאגר סמינריונים זה נועד להציג בקליפת אגוז את מכלול העבודות האקדמיות לדוגמא הקיימות בו.

תקנון מאגר העבודות האקדמיות שלהלן מנוסח, מטעמי נוחות, בלשון זכר, אך הוא מופנה לבני שני המגדרים כאחד.

בהורדת עבודה אקדמית בתשלום את/ה מביע/ה את הסכמתך לתנאים המפורטים להלן:

כללי

אתר עבודות גמר זה נועד לשימושך הפרטי והאישי. אינך רשאי לאחסן את התוכן האקדמי של המאגר בחלקו או במלואו, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מאת מנהל האתר.


אין להעתיק, להפיץ, באופן כל שהוא או בכל צורה שהיא את התוכן האקדמי, תקצירי העבודות האקדמיות וזאת ללא קבלת אישור מאת מנהל האתר מראש ובכתב.

קנין רוחני
האתר משמש כפלפורמה להעברת מידע בין סטודנטים. סטודנט ששולח עבודה לאתר לפרסום מתחייב שהוא בעל זכויות היוצרים הבלעדי והמקורי על העבודה האקדמית. אסור בתכלית האיסור לשלוח לאתר לפרסום עבודה אקדמית שהיא פרי עטו של אדם אחר. במידה וסטודנט שלח עבודה אקדמית של אחר והיא תפורסם במאגר אזי כל תביעה בגין הפרת קנין רוחני תושת על אותו סטודנט ועליו בלבד.

במידה ומזמין העבודה האקדמית רכש בלעדיות על העבודה האקדמית אזי העבודה נמחקת מהאתר!

תוכנו של המאגר האקדמי, כמו גם השירותים המסופקים על ידי אתר עבודות סמינריון זה, מוגנים בזכויות יוצרים. מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר העבודות ובשירותים המסופקים על ידי מאגר העבודות האקדמיות, לרבות בעיצוב ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר המסופקים על ידי מאגר העבודות האקדמיות, שמורים לחברה בלבד. רכישת בלעדיות היא מחיקת כל הפרטים על העבודה האקדמית באתר אך כותרת העבודה נשארת וגם אותה ניתן להסיר בתשלום נוסף. האתר מבקש מגוגל להסיר התוכן מתוצאות החיפוש וממטמון גוגל. יתכן שחלק מהתקציר שהיה חשוף באינטרנט ישאר בזכרון של גוגל ולוקח בין יום לכמה ימים עד שזה נעלם לחלוטין (מטמון גוגל). כאמור, האתר מבקש מגוגל להסיר התוכן מתוצאות החיפוש ומהמטמון. לפעמים זה יורד מיד ולפעמים לוקח ימים או שבועות עד שזה יורד והדבר לא בשליטת החברה כי אם גוגל העולמית שאפילו אין לה שירות לקוחות בישראל. בלעדיות היא הסרה ממאגר העבודות האקדמיות עצמו. האתר עושה כל שביכולתו מול מנוע חיפוש גוגל. ניתן להיכנס לאתר לעבודה שנרכשה (כתוב מוצר חסר) ואז להשתמש בכלי זה:  https://www.google.co.il/intl/iw/add_url.html .רוכש העבודה בבלעדיות יכול ביוזמתו לשלוח לגוגל מייל נוסף עם בקשה להסרת העבודה מהמטמון של גוגל למייל שלהם: removals@google.com. האתר עושה המקסימום להסרת עבודות שנרכשו בבלעדיות. אין האתר אחראי במקרה והבלעדיות לא בוצעה או עקב אי הסרת העבודה מהאתר או ממטמון גוגל.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתו של מנהל מאגר עבודות הגמר מראש ובכתב. סימני המסחר באתר הינם של האתר בלבד.

ככל שמפורסמים באתר תכנים מטעמם של סטודנטים/מפרסמים, הרי תכנים אלו הם קניינם הרוחני של מפרסמים אלה בלבד. גם בתכנים אלה אין לעשות שימוש בלא הסכמת מנהל האתר בכתב ומראש ו/או בלא הסכמת המפרסמים בכתב ומראש.

 

מידע ותכנים באינטרנט

התכנים האקדמיים המופיעים באתר, מבטאים את עמדותיהם של כותבי התוכן ועל אחריותם בלבד. באופן טבעי, תכנים בעלי אופי אקדמי אלו יכול ויהיו שנויים במחלוקת ו/או בעלי משקל שונה בעיני מתבוננים שונים. כמי שמבקשים לקדם את המחקר האקדמי ושוק הרעיונות החופשי, מאגר העבודות האקדמיות מעודד אותך לבחון בצורה ביקורתית את הרעיונות המופיעים במאגר זה. בכל מקרה, הסתמכותך על תכנים אקדמיים אלו ככל שתבחר להסתמך עליהם היא באחריותך המלאה והנך מצהיר בזאת, כי אתה משחרר מכל אחריות את בעל המאגר ומנהלו. התוכן האקדמי מיועד כחומר עזר בלבד ואין להגישו למוסד אקדמי כמו שהוא על מנת לעמוד במטלה אקדמית, אלא כמידע עזר.
המטרה היא לתת דוגמת עבודה אקדמית כהשראה וחומר עזר בלבד. אסור להשתמש בקובץ העבודה להגשה למוסד אקדמי. השארת ברירת מחדל סימן וי "קראתי התקנון" ותשלום לחברה עבור המידע משמשים כאסמכתא לקבלת פרטי תקנון זה. תשלום באשראי או בפייפל או בביט או בפייבוקס מקנה זכות לקבלת העבודה מיידית. בתשלום בהעברה בנקאית העבודה תועבר רק לאחר שייקלט התשלום בחשבון החברה. יכול ותמצא באתר קישורים לאתרים שונים. קישורים אלו מבקשים לסייע לך להשוות את שירותי האתר עם שירותים אחרים, מתוך בחינה ביקורתית של האפשרויות הקיימות לסיפוק צרכיך. המידע האקדמי המופיע בקישורים אלו אינו מופיע מטעמו של מאגר העבודות האקדמיות או מי מטעמו. למנהלי האתר אין יכולת לשלוט בתכנים אלו ו/או לפקח עליהם. הגם שמאגר העבודות האקדמיות עושה מאמץ לוודא כי התכנים המפורסמים באתר הם תכנים ראויים, יתכן שתמצא שמידע המפורסם בקישורים אינו הולם את צרכיך, ו/או תסבור כי הוא אינו עומד בסטנדרטים אקדמיים של הקורס בה אתה לומד. החברה לא תהא אחראית לתכנים באתר ולאחר הרכישה אין לבוא בטענות בענייני תוכן אלא רק בעניינים טכניים של רכישת העבודה האקדמית. לא תישמע כל טענה של רוכש עבודה על עדכניות המידע, על מהימנותו או טענה קונה עבודה שהתקציר לא משקף את תוכן העבודה. כמו שהסטודנט שלח העבודה ככה צוות המאגר מעלה אותה. מספר העמודים כולל שער, תוכן עניינים, עמודי תמונות, ביבליוגרפיה ונספחים. כולל עמודים שאינם מלאים לגמרי. במאגר חמש עשרה אלף עבודות, כחצי מיליון עמודים אקדמיים. זה המאגר הגדול בישראל והלקוחות נהנים ממגוון עצום. לאור כמות העבודות העצומה מקוריות התוכן הנשלח על ידי סטודנטים נבדקת באופן רנדומאלי בלבד, אין המאגר מתחייב על חומר מקורי. הסיכון במאגרי עבודות אקדמיות הוא שיתכן שהעבודה שנכתבה לקורס אחר ע"י סטודנט אחר לא תהיה מתאימה בדיוק לצרכים הספיציפיים של הרוכש. מסייעים חיצוניים הכותבים עבודה אקדמית מקורית גובים מעל אלפיים חמש מאות שח. אל יצפה רוכש עבודה במאגר עבודות אקדמיות זה שבעשירית מחיר יתקבל שירות דומה וזה הריסק במאגרים ולכן זה זול. בכל מקרה מאגר עבודות אקדמיות משתדל ללקט את התוכן האקדמי הטוב ביותר שיסייע לסטודנט ברמה המקסימלית. ככל שמפורסמים באתר תכנים מטעמם של סטודנטים/מפרסמים, הרי תכנים אלו באחריות המפרסמים בלבד והאתר משמש רק כפלטפורמת איחסון. כל טענה בדבר הפרת קנין רוחני תחול על המפרסם ולא על האתר .

קופונים הם בעלי תוקף מוגבל בזמן ואין התחייבות שקופון שניתן בפרק זמן מסויים שיפעל גם בעתיד. אבל לאמיצים שקראו התקנון עד לשלב זה מוענק קופון הנחה לרגל השקת האתר המחודש: קוד קופון ZZ6.

בעבר סטודנטים מעטים שלחו עבודות למכירה באתר בקונסיגנציה ואם עבודה נמכרה (ורק אם נמכרה) 60 אחוז הועבר אליהם. מזה זמן רב, אפשרות זו כבר לא קיימת במאגר. הפיקוח על התמלוגים הוא בבלעדיות הנהלת האתר וזה היה חלק מתנאי ההתקשרות. מוסר העבודות מוותר על יכולת הפיקוח ומוסר זאת להנהלת האתר של הגישה בלעדית לארכיון האתר. הנהלת האתר אינה חייבת למסור תוכן ארכיון האתר לשום גורם שהוא ומדובר במידע רגיש השייך לה בלבד. לא תישמע טענה של מוסר עבודה על כך שרוצה את רשומות הארכיון לעיונו. כמובן שגורם משפטי או חוקי של מדינת ישראל יוכל לדרוש ארכיון זה.

 

החברה רשאית למחוק קישור שנכלל באתרה בעבר, וכן רשאית היא להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכול, לפי שיקול דעתו המוחלט של מנהל האתר. אין בעובדה שנמצא באתר קישור לאתר פלוני כדי להוות אישור לנכונות המידע, היקפו, מהימנותו או עדכניותו.

החברה או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק – בין אם ישיר ובין אם עקיף, בין נזק  כספי או כל נזק אחר, שיגרם לך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע שמופיע באתרים, שאליהם תגיע באמצעות האתר. העבודה האקדמית נשלחת בתצורה של קובץ וורד פתוח וניתן לשינוי. לכל עבודה מצורף קובץ וורד אחד בלב. אין קבצים נוספים מכל סוג שהוא. אין קובץ עם נתונים סטטיסטיים (כמו סטטה או SPSS).

ברוב העבודות האיכותניות מצורפים לקובץ הוורד נספחי תמלול הראיונות אך אין התחייבות על כך. ברוב העבודות הכמותניות מצורפים לקובץ הוורד נספחי השאלונים אך אין התחייבות על כך. בשלב אישור המייל והתקנון הרוכש  מצהיר שהוא מודע לתקנון ומסכים לתנאיו. לא ניתן להחזיר המוצר לאחר הרכישה. במקרים חריגים תינתן אפשרות לעבודה בחינם או רכישה בחצי מחיר של עבודה אחרת מהמאגר בשל חוסר שביעות רצון.  

 
החברה או מי מטעמה, לא ישאו באחריות גם למידע ותכנים שיתפרסמו באתר עצמו על ידי צדדים שלישיים או לכל תוצאה שתנבע מהסתכמות עליהם או שימוש בהם. המידע המופיע במאגר עבודות אקדמיות זה משקף עמדת כותב התוכן בלבד, הוא רלוונטי ונכון למועד כתיבת הדברים ואין הוא מתיימר להוות תחליף לעבודה אקדמית מקורית שנכתבה במיוחד לצרכי הסטודנט ע"י הסטודנט שהיה ביעורים והבין דרישות המרצה. מצגת באתר במחיר מבצע אינה מקנה זכות לתיקון המצגת. לא תישמענה הטענות שהמצגת לא משקפת העבודה האקדמית או שהמצגת לא לפי כללי הציטוט התקניים. המצגות לא מכילות ביבליוגרפיה. 

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מידע המופיע במאגר העבודות האקדמיות בכל עת, וגם את הזכות שלא לעדכן המידע המופיע באתר מטעמיה שלה. גם בהקשר זה הסתמכות על המידע המפורסם באתר זה היא על אחריות הקורא בלבד.מחיקת עבודה מהמאגר היא שיורת שבא בעקבות דרישת משתמשים. מחיקה פירושה מחיקה מאתר המאגר FREE ולאו דווקא מהאינטרנט בכלל. מחיקה פירושה מחיקת כל פרטי העבודה שהיו בתקציר כולל ראשי הפרקים שאלת המחקר ביבל' לדוגמא מס' העמודים. כותרת העבודה בכוונה לא נמחקת כדי לעודד הרוכש לשנות העבודה ולערוך אותה כחומר להשראה בלבד.

למען הסר כל ספק יודגש כי המידע המפורסם במאגר עבודות אקדמיות זה מפורסם כמידע כללי בלבד, וכי הוא לא ישמש לצורך ביצוע פעולות ו/או עסקאות מסוג כל שהוא. אין להסתמך על פריט כלשהו המובא באתר לשם ביצוע פעולה ו/או עסקה כלשהם, בשום צורה ואופן.

 אחריות החברה כלפיך

החברה עושה כל שביכולתה לספק שירות מקצועי ואדיב. החברה אינה אחראית לתוצאת השימוש בשירותי האתר.

החברה מתחייבת לפעול בשקידה ראויה לשם מימוש היעדים שיותוו לה על ידך.

הגולש במאגר העבודות האקדמיות צריך לפעול על פי דין, בכלל זה על פי תקנון המוסד האקדמי בו הוא לומד. 

חל איסור לעשות שימוש בתכנים שיסופקו לך על ידי מאגר העבודות הסמינריוניות, אלא לשימוש אישי או כחומר רקע לקראת הכנת מטלה אקדמית.

אין החברה מתחייבת לקחת על עצמה משימת שיכתוב ובשל שיקולי עומס יכולה לדחות שכתוב (כמובן שלא יחוייב כספית שירות כזה אם לא סופק). לפי חוק הגנת הצרכן סחורה דיגיטלית כמו קובץ אקדמי לא ניתנת להחזרה. מדובר בקובץ ולא בסחורה פיזית הניתנת להחזרה למוכר והוא יכול למכור אותה ללקוח אחר. קנבלת קובץ העבודה בעצם גרמה להיחשפות של הקונה לקובץ. לקוח אחר אם יקבל הקובץ הרי שה קובץ שכבר נחשף למישהו אחר ובכך נפגמת המקוריות של העבודה שקיבל. בסחורה דיגיטלית של קבצי וורד אין חובת החלפה או החזרה כמו על מוצר מוחשי. זאת גם מדיניות הרשות להגנת הצרכן (לפי בירור שערכה החברה). גם מדיניות פייפל הא לא לתת החזר כספי לקונה סחורה דיגיטלית דרך פייפל. מחיר העבודה עצמה ודמי בלעדיות ששולמו לא יוחזרו לרוכש עבודה בשום טענה. רכישת בלעדיות מוחקת העבודה ולא ניתן להתחרט ולבקש בדיעבד דמי הבלעדיות.


צוות החברה יעשה הכל כדי שיסופק לך שירות מלא ועדכני. יחד עם זאת, באופן טבעי, יכול ובתכנים שיועברו אליך יפלו טעויות. אין החברה אחראית לטעויות אלו והנך מצהיר בזאת, כי ידוע לך ומקובל עליך, כי האחריות הבלבדית לחומרים שיוגשו על ידך, אם יוגשו על ידך, וככל שיוגשו על ידך בהסתמך על תכנים שסופקו לך על ידי החברה, היא שלך בלבד.

החברה תעשה לשמור על שביעות הרצון הגבוהה של לקוחותיה. יחד עם זאת, המוצר נמכר AS IS. החברה לא תערוך תיקונים ושיפורים לעבודה. הנך מצהיר בזאת כי הועמדת על חשיבות הגדרת דרישותיך במעמד ההזמנה. הסטודנט שהעלה העבודה מקבל אוטומטית עם הרכישה שישים אחוז ממחיר העבודה . לאחר רכישת העבודה האקדמית או מצגת לא ניתן לקבל התשלום עליה בחזרה. זה כמו שמישהו קנה כרטיס לסרט קולנוע רואה את הסרט ואומר אני לא אשתמש בתובנות מהסרט אני מבטיח למחוק את הסרט מראשי ורוצה הכסף חזרה. מדובר בסחורה דיגיטלית, קובץ אקדמי, ולכן לא ניתן להחזרה. אין חובת החלפה או החזרה כמו על מוצר מוחשי. אחרת כל אחד יקנה עבודה אקדמית יגיד שהוא מתחרט אבל בעצם הקובץ כבר אצלו. כמו כן לא יוחזרו דמי בלעדיות בשל התחרטות בדיעבד של הלקוח. רכישת דמי בלעדיות בלבד ללא רכישת העבודה עצמה לא מקנה החזר דמי הבלעדיות. אין האתר מתחייב על מהימנות המקורות או הציטוט הנכון שלהם או על מספרי העמודים שלהם. אין האתר מתחייב לספק המקורות עצמם. כפי שהסטודנט שולח העבודה ככה היא מפורסמת והאתר בודק מדגמית בלבד מהימנות המקורות והמידע. מדובר בכחצי מיליון דפים אקדמיים ואין אפשרות מעשית לבדוק משפט משפט ומקור ומקור והדבר הגיוני וברור מאליו.

צוות החברה יעשה הכל כדי לספק לך את השירות המלא והטוב, תוך הקפדה על לוחות הזמנים שתתווה. יחד עם זאת, יכול ובשל הביקוש הרב לשירותי החברה תופנה לקבלת שירות מספקים אחרים. החברה לא תהא אחראית לכל מידע שיסופק לך על ידי ספקים אחרים. הפנייתך לספק אחר אינה מהווה המלצה . כל עסקה שתכרות בעקבות הפניית החברה תסוכם ישירות בינך לבין נותן השירות הרלוונטי. החברה אינה צד לעסקה כגון זו, היא לא תשא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו על ידי אותו ספק או ירכשו באמצעותן.

דין ומקום שיפוט
על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהסכם זה או מהאתר הינו בבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב, המרכז בישראל.
היה ויתגלעו חילוקי דיעות בין הצדדים, יפנו לראש לשכת עורכי הדין בישראל בבקשה למנות בורר שיבחן הסכסוך ביניהם. הבורר יהיה מוגבל לדין הישראלי.

ווטסאפ/SMS/מייל : 052-8673055

avodot123@gmail.com

*בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (המס' מופיע בין סוגריים בסוף הכותרת הגדולה של שם העבודה)